סכנת הימין האנטי-ציוני

אולי תאהב גם.....

4 תגובות

 1. יריב המגניב הגיב:

  היהדות – אין לה דבר עם מי שעובר על הדיבר "זכור את יום השבת".
  ואתה- זוכר ושומר?

  • Gina הגיב:

   there really is nothing lucky about a good marriage, its a lot of work. my parents showed me what a good marriage was, and what a good relahionstip was. support, love, and working with each other on everything is key. and i hope that one day i can have the same

 2. הציונות ומנהיגי ישראל שבחרו להשליט בישראל את המשטר הדמוקרטי מבקשים להדיר את היהדות מהמרחב הציבורי ולחנך דורות של חילוניים שאינם יודעים דבר על ההבטחה האלוקית או על תפילת שמע ישראל בה נדרש עם ישראל לקיים את כל מצוות התורה ולהיות קדושים, שאם לא כן הארץ תקיא אותם. מנהיגי ישראל ובראשם שמעון פרס מאמינים שמטרת שיבת ציון במאה וחמשים השנים האחרונות היא להבטיח מקלט מדיני לנרדפי העם היהודי באשר הם שם והם דוחים את המטרה שעמדה לנגד עיני רוחו של הרצל והיא חידוש עצמאותו המדינית של עם ישראל בערש הולדתו . מנהיגי הציונות לאחר מותו של הרצל ומאז ועד היום מבקשים לשנות את היהודי וליצור יהודי חדש שיקים חברה אידיאלית בארץ ישראל ללא קשר לעיקרי תורת ישראל. הם כשלו כשלון חרוץ החברה בישראל איננה אידיאלית היא מתאפיינת במעשי שחיתות, הטרדות מיניות, פירוד שנאה ותחרות וסגידה לאל המטריאליזם. העולם הנוצרי והמוסלמי מתעבים את ישראל בגלל המצב החולני כאמור ואף טוענים שיהודי ארץ ישראל בכלל אינם יהודים אלא כובשים אימפריאליסטיים. המימסד בישראל רומס ומתעלם מרגשותיהם ומאוויהם של יהודי ספרד ושל בני עדות המזרח ומחרים אותו מהעשייה הציבורית בני עדות המזרח סובלים מיחס גזעני ואפלייתי מצד המימסד. ולכן אין פלא שהעולם מפעיל חרמות ודה-לגיטימציה ואנטישמיות ארסית כלפי מדינת ישראל וכלפי יהודי העולם. עם כל הכבוד לרעיונות החשובים שלך – אתה מתבקש להודות שאתה בעצם ממשיך להתעלם מבעיות היסוד של המדינה והם האפליות העדתיות, והשלמה עם גורמי הפער הדמוגרפי בין היהודים והערבים דהיינו: ההפלות המלאכותיות המתבצעות בישראל בקנה מידה מבהיל ואי עידוד הילודה בקרב היהודים, שבגינן אתה מוכן לוותר על חלקים נכבדים ביהודה ובשומרון לטובת הערבים המכורים למעשי הפריה והרביה. אולי כדאי לנו ללמוד מהגויים בארצות שבהן מעודדים את הילודה על ידי מתן מענקים ופטור ממסים וכו" והעיקר להבטיח חינוך מסובסד לבני עדות המזרח הנאנקים תחת העול והנזרקים לרחובות כשהם מחוסרי עבודה ומחוסרי כישורים מקצועיים ואחרים. זכור שהעולם אינו מכיר בקיומם של בני עדות המזרח, המודרים מהעשייה הציבורית, ואינו מודע לעובדה שאלו הם היהודים האוטנטיים צאצאי שבט יהודה שהוגלה לבבל ולארצות המזרח ועבר משם לספרד ולפורטוגל לאחר חורבן הישיבות הגדולות בבבל ועוד.

 3. הציונות ומנהיגי ישראל שבחרו להשליט בישראל את המשטר הדמוקרטי מבקשים להדיר את היהדות מהמרחב הציבורי ולחנך דורות של חילוניים שאינם יודעים דבר על ההבטחה האלוקית או על תפילת שמע ישראל בה נדרש עם ישראל לקיים את כל מצוות התורה ולהיות קדושים, שאם לא כן הארץ תקיא אותם. מנהיגי ישראל ובראשם שמעון פרס מאמינים שמטרת שיבת ציון במאה וחמשים השנים האחרונות היא להבטיח מקלט מדיני לנרדפי העם היהודי באשר הם שם והם דוחים את המטרה שעמדה לנגד עיני רוחו של הרצל והיא חידוש עצמאותו המדינית של עם ישראל בערש הולדתו . מנהיגי הציונות לאחר מותו של הרצל ומאז ועד היום מבקשים לשנות את היהודי וליצור יהודי חדש שיקים חברה אידיאלית בארץ ישראל ללא קשר לעיקרי תורת ישראל. הם כשלו כשלון חרוץ החברה בישראל איננה אידיאלית היא מתאפיינת במעשי שחיתות, הטרדות מיניות, פירוד שנאה ותחרות וסגידה לאל המטריאליזם. העולם הנוצרי והמוסלמי מתעבים את ישראל בגלל המצב החולני כאמור ואף טוענים שיהודי ארץ ישראל בכלל אינם יהודים אלא כובשים אימפריאליסטיים. המימסד בישראל רומס ומתעלם מרגשותיהם ומאוויהם של יהודי ספרד ושל בני עדות המזרח ומחרים אותו מהעשייה הציבורית בני עדות המזרח סובלים מיחס גזעני ואפלייתי מצד המימסד. ולכן אין פלא שהעולם מפעיל חרמות ודה-לגיטימציה ואנטישמיות ארסית כלפי מדינת ישראל וכלפי יהודי העולם. עם כל הכבוד לרעיונות החשובים שלך – אתה מתבקש להודות שאתה בעצם ממשיך להתעלם מבעיות היסוד של המדינה והם האפליות העדתיות, והשלמה עם גורמי הפער הדמוגרפי בין היהודים והערבים דהיינו: ההפלות המלאכותיות המתבצעות בישראל בקנה מידה מבהיל ואי עידוד הילודה בקרב היהודים, שבגינן אתה מוכן לוותר על חלקים נכבדים ביהודה ובשומרון לטובת הערבים המכורים למעשי הפריה והרביה. אולי כדאי לנו ללמוד מהגויים בארצות שבהן מעודדים את הילודה על ידי מתן מענקים ופטור ממסים וכו" והעיקר להבטיח חינוך מסובסד לבני עדות המזרח הנאנקים תחת העול והנזרקים לרחובות כשהם מחוסרי עבודה ומחוסרי כישורים מקצועיים ואחרים. זכור שהעולם אינו מכיר בקיומם של בני עדות המזרח, המודרים מהעשייה הציבורית, ואינו מודע לעובדה שאלו הם היהודים האוטנטיים צאצאי שבט יהודה שהוגלה לבבל ולארצות המזרח ועבר משם לספרד ולפורטוגל לאחר חורבן הישיבות הגדולות בבבל ועוד. יש לחזור על הדברים עד שהם יכנסו לראשים של מנהיגי המדינה ואליתות השמאל השולטות על מרכזי הכח במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *